Home / Dodatki ślubne / Jak spersonalizować zaproszenia ślubne?

Jak spersonalizować zaproszenia ślubne?

Byłeś już na wielu weselach i na każde dostałeś podobne bezosobowe zaproszenie? Nieciekawe wzornictwo i oklepany tekst to grzechy główne zaproszeń ślubnych. Nie chcesz, by twoje takie było? Zależy ci na tym, by zaproszenie na twój ślub opisywało waszą historie, bądź mówiło coś o was? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę!

Oryginalny tekst

Nawet najpiękniejsze zaproszenie wyda nam się banalne, jeśli jego tekst taki będzie. Każda miłość ma swoja historię i warto to zaznaczyć w zaproszeniu ślubnym. Nie musimy godzić się na znany miłosny cytat i banał. Jeśli posiadamy lekkie pióro,możemy sami wymyślić tekst zaproszeń dla rodziny, przy odrobinie czasu możemy pokusić się o różnorodność w tej sprawie np. innymi słowami zaprosić przyjaciół a innymi rodzinę. Gdy obcowanie ze słowem jest dla nas trudną sztuką, a pragniemy mieć naprawdę ciekawy tekst zaproszenia warto kogoś do tego zadania zatrudnić. Idealnie spisze się znajomy poeta, czy dobry copywriter.

Zaproszenia ze zdjęciem

Zdjęcie młodej pary na zaproszeniu to ciekawy sposób na jego personalizację. Możemy wybrać różne ujęcia oraz wzornictwo. Pięknie wygląda zdjęcie w czarno- bieli na klasycznej formie zaproszeń. Nowoczesnym rozwiązaniem będzie przerobienie zdjęcia na grafikę, rysunek, czy komiks. Zdjęcie nie musi być w płaskiej formie, mamy do wyboru także opcję 3d! Gdy lubimy się pośmiać i mamy dużo dystansu do siebie możemy wykonać nietuzinkową sesję, na której będziemy się wcielać w inne postacie, albo naśladować ikony kina. Takie zaproszenie, nie tylko nie obejdzie się bez uwagi, ale i z pewnością wyląduje w ramce na kominku, u najbliżej rodziny. Dla nas i dla naszych gości taka forma zaproszenia będzie idealną pamiątką. Dla przyszłych dzieci również.

Znaczki i pieczątki

Na kopertę można nakleić zamówione znaczki, które sami zaprojektujemy. Dobrym rozwiązaniem jest także spersonalizowana pieczątka. Do wyboru mamy wiele możliwych wzorów. Jest to ciekawa i nienachalna alternatywa.

Zaproszenie związane z hobby

Warto dostosować zaproszenia ślubne do naszej osobowości. Jeśli mamy interesujące hobby, to pokażmy je! Zaproszenie ślubne w formie zakładki do książki albo scenariusza filmowego? Dlaczego nie? Im oryginalniej, tym lepiej.

Jak widać, istnieje wiele sposobów personalizacji naszych zaproszeń ślubnych. Wystarczy zastanowić się co warto wyeksponować, czy rezultaty naszej pięknej sesji zdjęciowej, czy może postawić na hobby. Tak czy siak, efektem będą piękne i oryginalne zaproszenia, które z pewnością pozytywnie zaskoczą gości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *