Home / Muzyka weselna / Jakiego DJ-a nie wybierać?

Jakiego DJ-a nie wybierać?

Muzyka na wesele to ogromnie ważny element jego planowania. To od niej w dużej mirze zależy to, jaka atmosfera będzie panowała na przyjęciu oraz, czy gości i para młoda będą się dobrze bawić przez całą noc. Na rynku ślubno- weselnym mamy naprawdę spory wybór profesjonalistów, takich jak DJ na wesele i dlatego, jeżeli zaczniemy szukać odpowiednio wcześnie, z pewnością trafimy na takiego, który będzie nam odpowiadać w stu procentach. Jak podczas tego szukania nie popełnić błędu? Pewne symptomy wyraźnie stawiają pod znakiem zapytania profesjonalizm DJ-a. Warto przyjrzeć się przynajmniej niektórym sprawom, które w powinny wzbudzić czujność w państwu młodych. Jak więc nie wybierać DJ-a?

Wiele negatywnych opinii

Jeżeli na stronie internetowej DJ-a aż roi się od szczegółowych, negatywnych referencji, nie można uznać tego za przypadek. Oczywiście jedna czy dwie złe oceny to jeszcze nie znak, że DJ jest niegodny powierzania mu obowiązków, jednakże jeżeli słyszymy lub czytamy wiele takich wzmianek, to warto zastanowić się, czy chcemy tak mocno ryzykować. Trzeba przyjrzeć się, czego dotyczą najczęstsze zarzuty, jednak warto spojrzeć prawdzie w oczy- nie biorą się one znikąd.

Zupełny brak porozumienia

Usilne forsowanie pewnego rodzaju muzyki, zabaw czy też innych elementów wesela przez DJ, jeżeli takowe zupełnie nie są w stylu pary młodej, oznacza tylko tyle, że nie nawiązała się między nimi nić porozumienia. Dobry DJ jest zupełnie elastyczny i otwarty na wszelkie propozycje pary młodej, ponieważ rozumie, że wesele jest ich przyjęciem. Uwzględnia ich wszelkie życzenia i nie próbuje przekonać ich do rozwiązań, które zupełnie odrzucają. Jeżeli jest inaczej, wesele może nie być udane. Lepiej zawczasu zrezygnować z DJ-a, niż stracić wiele nerwów i nie być zadowolonym ze swego własnego wesela.

Osobowość DJ-a

Oczywiście pośród ludzi są przeróżne osobowości i można wyjść z założenia, że to wszystko jedno, jaki jest nasz wybrany DJ, oby tylko wywiązywał się z puszczania muzyki. Jeżeli jednak pewne cechy rażąco nam przeszkadzają i wyszły na jaw podczas wstępnych ustaleń, może lepiej warto jeszcze raz przemyśleć wybór. Wulgarne, niemiłe, porywcze czy poniżające kogoś słowa i zachowania powinny być sygnałem dla lampki ostrzegawczej, która zaświeci w głowie parze młodej. DJ powinien być osobą o wysokiej kulturze osobistej, ponieważ pracuje z ludźmi. Wesołe i dowcipne oraz przebojowe usposobienie jest oczywiście atutem, jednakże nieśmiały DJ także może dobrze wykonywać swoją pracę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *