Home / Dodatki ślubne / Pomysły na oryginalne zaproszenia ślubne

Pomysły na oryginalne zaproszenia ślubne

Zaproszenia ślubne, to pierwsze co zobaczy nasz przyszły gość. Warto zadbać, by były one nietuzinkowe i kojarzyły się tylko i wyłącznie z nami. Takie zaproszenia mogą być zabawne, spersonalizowane, czy związane z naszym hobby. Przedstawiamy kilka pomysłów na niekonwencjonalne zaproszenia ślubne.

Zabawne

Zaproszenie nie musi być oficjalne, nudne i sztampowe. Takich zaproszeń, każdy z nas dostał na pęczki. Warto zadbać o taką formę zaproszenia, którą wszyscy zapamiętają. Jeżeli rozbawisz gości już przy otwieraniu zaproszenia, tym chętniej przyjdą na ślub w dobrym nastroju, nastawiając się na super zabawę. Gdy chcesz wywołać u gości dreszczyk emocji, wyślij zaproszenie w formie wezwania. Przeżyją chwilę stresu, a potem docenią twoją pomysłowość. Inne pomysły na zabawne zaproszenia? Jeśli macie do siebie dużo dystansu, warto zrobić zaproszenia z waszymi karykaturami, bądź śmiesznym komiksem. Ogranicza was tylko inwencja!

Ze zdjęciem pary

Zaproszenie ślubne ze zdjęciem przyszłych państwa młodych to bardzo interesujący sposób na spersonalizowanie zaproszenia. Taki pomysł jest idealny dla osób, które pragną podzielić się ze wszystkimi efektami sesji narzeczeńskiej. Możemy wybrać zdjęcie romantyczne, portretowe, bądź zabawne. Wszystko zależy od efektu, jaki chcemy osiągnąć.

W ciekawej formie

Kto powiedział, że zaproszenie zawsze musi mieć formę karki w kopercie? Owszem, to najbardziej tradycyjny wybór, jednakże to wasz ślub i to wy decydujecie o jego formie. Marzy wam się wystrój w morskim klimacie? Wyślijcie zaproszenia w formie listu w butelce! Jesteśmy pewni, że goście będą oczarowani taką przesyłką! Zaproszenie można wysłać w formie kalendarza, z zaznaczoną datą i godziną naszego ślubu, interesującym pomysłem jest także zaproszenie w formie smacznego smakołyku.

Związane z hobby

Gdy współdzielicie swoje pasje, wybór zaproszenia związanego z hobby to naprawdę ciekawe rozwiązanie! Dla moli książkowych polecamy zaproszenie w formie książki, bądź zakładki do niej. Dla wielbicieli fotografii idealnym zaproszeniem będzie to w ciekawej formie rozwijanej kliszy.

Wybór zaproszenia to bardzo istotna kwestia. Warto zastanowić się nad nią odpowiednio wcześniej. Po co korzystać z banalnych i oklepanych wzorów i rozwiązań skoro możemy poświęcić trochę więcej czasu i stworzyć naprawdę oryginalne zaproszenia? Takie, które będą coś o nas mówiły i sprawią radość gościom? Warto się postarać! W końcu ślub to jedyny taki dzień w naszym życiu i chcemy, by wszystko było idealnie dopracowane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *