Home / Moda weselna / Sukienka na wesele w rozmiarze xxl

Sukienka na wesele w rozmiarze xxl

Wybór sukienki na większą uroczystość jest zawsze kłopotliwy. Z jednej strony, mamy w szafie swoje ulubione sukienki, które lubimy i w których wyglądamy dobrze. Uważamy jednak, że taka okazja jak ślub bliskiej osoby, wymaga doskonałej oprawy i tym samym kupienia nowej sukienki. Nim to jednak zrobimy, zastanówmy się, czy nie mamy już wizytowej kreacji. W końcu, czy to nie głupie włożyć piękną sukienkę, tylko raz na jedną okazję? Nawet gwiazdy ekranu odchodzą od tego idiotycznego zwyczaju.

Skup się na tym, czego naprawdę potrzebujesz

Zacznijmy od tego, że nie potrzebujesz kolejnej sukienki, którą założysz raz, a potem będzie zalegała w szafie. Która z nas nie ma takiej kreacji? Przesadnie drogiej, nienoszonej i działającej jak wyjątkowo dotkliwy wyrzut sumienia? Prawie każda z nas ma taką rzecz, prawda?

Zatem nim przejdziesz do zakupów zastanów się, w jakim kroju i kolorze czujesz się najlepiej. Nie wybieraj czegoś pod wpływem chwili, na zakupy zabierz ze sobą kartkę, z kryteriami, które musi spełniać idealna sukienka. Z pewnością takie masz.

Podkreśl swoją kobiecość

Moda damska w dużych rozmiarach idzie z duchem czasu a sukienki na wesele xxl wcale nie musza, być brzydkimi workami. W każdym rozmiarze możesz podkreślać swoje kształty i piękno. Nie pozwól się oszpecić workowatymi sukienkami w brzydkich kolorach, czy popularnych na weselach sukienkach z gorsetem, wykonanych z tafty. Tych dwóch rodzajów sukienek unikaj. Mało kto w nich wygląda dobrze.

Na wesele najlepiej wybrać sukienkę, która wyeksponuje naszą urodę. Jeśli mamy naprawdę ładny biust wybierzmy sukienkę z wycięciem w serce, gdy naszą niedoskonałością są mało jędrne ramiona, wybierzmy sukienkę z krótkim rękawem. Pamiętajmy, by podkreślać jeden atut i tuszować niedoskonałości. Jeśli mamy piękne nogi i biust, starajmy się podkreślić tylko jedną z tych zalet. W przeciwnym razie możemy wyglądać mało gustownie bądź narazić się na śmieszność.

Która z nas nie kojarzy, tych kobiet, które na siłę starają się wszystko wyeksponować? No właśnie, nie wygląda to dobrze. Ubierajmy się zawsze tak, by wyglądać z klasą.

Sukienki na wesele dla puszystych powinny być wykonane z naturalnych materiałów. Dobrze, jeśli będzie miała podszewkę, która sprawi, że kreacja będzie ładnie się układać i nie podwijać, przy chodzeniu, czy tańczeniu. Lepiej wybrać materiały matowe, te świecące mogą niepotrzebnie nas poszerzyć.

Pamiętajmy o tych kilku zasadach, których stosowanie uczyni nas naprawdę dobrze ubranymi i eleganckimi kobietami, czy to na weselu, czy na co dzień. Zawsze możemy się pięknie prezentować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *