Home / Sala weselna / Wyjątkowe wesele w stylu rustykalnym

Wyjątkowe wesele w stylu rustykalnym

Klimatyczne wesela w stylu rustykalnym i staropolskim

Ostatnimi czasy niezwykle modne są wesela utrzymane w stylu rustykalnym, boho oraz tradycyjnym staropolskim. Nawiązują one do polskiej tradycji, a elementami dekoracji są zazwyczaj świeże, polne kwiaty, ręcznie zdobione świeczniki, drewniane fotobudki oraz stoły uginające się pod ciężarem świeżych, regionalnych przysmaków.
Gdy organizujemy tego rodzaju przyjęcie, często decydujemy się również na własnoręczne przygotowanie wszelkich dodatków – wizytówek, zaproszeń, etykiet na alkohole. Nie zapomnijmy również o klimatycznej muzyce oraz niebanalnym ustawieniu stołów.
Jeżeli sprzyja nam piękna pogoda, przyjęcie możemy zorganizować w ogrodzie. Jest to miejsce chętnie odwiedzane przez gości, w którym również można miło spędzić czas podczas imprezy.

Huczne wesele po staropolsku – wesele Radom

Jeśli marzymy o niezapomnianym weselu, które będzie urządzone w takim klimacie, a tym samym pochodzimy z okolic Radomia, możemy zdecydować się na wynajęcie lokalu, którym dysponuje trzygwiazdkowy, luksusowy dom weselny Radom „U Grubego”. Jego właściciel wynajmuje przyszłym nowożeńcom przepięknie zdobioną salę, która utrzymana jest w staropolskim klimacie.
Dodatkowo, obiekt ten oferuje profesjonalną obsługę kelnerską, a także pomoc w doborze kapeli muzycznej.
Bierze również pełną odpowiedzialność za skomponowanie jedynego w swoim rodzaju menu weselnego. Na takie menu składają się zarówno dania gorące, jak i zimne oraz sycące przystawki. Zamówić możemy również przepyszny tort weselny.

Jak zadbać o gości podczas wesela?

W wielu obiektach istnieje możliwość organizacji poprawin, co jest zawsze dobrym rozwiązaniem – warto pożegnać swoim gości tradycyjnym obiadem, szczególnie, jeśli przybywają oni z odległych miast Polski, bądź zza granicy.
W takim przypadku nie zapomnijmy również o zarezerwowaniu im komfortowych noclegów w wygodnych pokojach. Będą mogli w nich spokojnie przygotować się przed imprezą, a także odpocząć po zabawie weselnej.
Miłym gestem w stronę gości będzie również zorganizowanie dla nich specjalnych, skromnych podarunków. Większym prezentem, w ramach podziękowań możemy obdarować swoich rodziców.
Wiele młodych par zapewnia swoim gościom podczas przyjęcia dużo ciekawych gadżetów, które urozmaicą im zabawę weselną – na przykład śmiesznych okularów lub peruk, w których będą sobie robić zdjęcia w fotobudce.
Nie zapomnimy również o zaangażowaniu sprawdzonej kapeli muzycznej, która umili nam całą uroczystość, a także zorganizuje rozmaite gry weselne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *