Home / Sala weselna / Zorganizuj wesele jak z bajki

Zorganizuj wesele jak z bajki

Organizacja wymarzonego wesela jest często nie lada wyzwaniem. Czeka nas nie tylko załatwianie wielu formalności związanych z samą ceremonią, ale również zaplanowanie przebiegu całego przyjęcia i odnalezienie odpowiedniego miejsca, w którym ono się odbędzie.

Jak znaleźć odpowiednią salę na wesele?

Na sam początek musimy znaleźć odpowiednią salę, która pomieści dokładnie tyle osób, ile chcemy zaprosić. Wszystko zależy od tego, czy ma być to małe, kameralne przyjęcie tylko dla najbliższych, czy huczne wesele z orkiestrą i dużą ilością osób.
Warunki, które powinien spełniać lokal, jest wiele – dobrze, jeśli sala jest klimatyzowana, przestronna, a na dodatek gustownie urządzona. Gdy mamy jednak własną koncepcję przyjęcia i chcielibyśmy samodzielnie zaprojektować oraz wykonać dekoracje, zapytajmy właściciela o taką możliwość.
Wybierać możemy ustawienia stołów – czy mają być to stoły okrągłe, czy stojące w jednym rzędzie. Wygospodarujmy również odpowiednią przestrzeń na parkiet taneczny – nie ma przecież udanej imprezy bez zachęcającej do tańca muzyki!

Catering i stoły z pysznościami

Dobrze, jeśli dom weselny, który zamierzamy wynająć na organizację wesela zajmie się również przygotowaniem pysznego cateringu – zarówno ciepłymi, jak i zimnymi daniami oraz przystawkami. Przed weselem warto umówić się na testowanie wszystkich dań, a także wybór słodkości – ciastek oraz tradycyjnego tortu weselnego.
Ciekawą atrakcją podczas wesela są również różnego rodzaju stoły ze słodkościami – na przykład Stoły z Owocami, Stoły ze słodkościami, a także Stoły Wiejskie, na których dostaniemy różnego rodzaju przysmaki oraz trunki regionalne.
Ważne jest również zaangażowanie w takie wydarzenie profesjonalnej i doświadczonej obsługi kelnerskiej.

Komfortowe zakwaterowanie dla gości

Jeśli goście przyjeżdżają na nasze wesele z różnych części kraju, a także zza granicy, zarezerwujmy im również nocleg w trakcie tego wydarzenia. Ważne, aby znajdował się w tym samym domu weselnym, w którym będzie odbywać się przyjęcie, bądź w jego pobliżu.
Jeśli interesuje nas wesele Radom i pochodzimy z tych okolic, warto zwrócić uwagę na ciekawą ofertę, jaką posiada trzygwiazdkowe centrum „Hotel u Grubego”. Jest to elegancki dom weselny Radom, który dysponuje dwoma przestronnymi salami, idealnymi na zorganizowanie wesela jak z bajki.
Ponadto, wszyscy przybywający goście kwaterowani są w pełnych wygód pokojach z prywatnymi łazienkami. Obiekt ten pomaga również podczas doboru dekoracji, oprawy muzycznej oraz pojazdu na wesele.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *